Поповнення рахунку

Онлайн поповнення рахунку платіжною карткою

або
 
грн
Сплатити за допомогою:
 
 
 

запитання та відповіді

 

Які відмінності між платіжними партнерами?

Сума поповнення через oplata.lifecell.com.ua від 1 до 500 грн.

Мінімальна сума поповнення через ПриватБанк – 5 грн.

Через Portmone.com ви можете поповнитись картками Cirrus/Maestro. Мінімальна сума поповнення через Portmone.com – 5 грн.

Через EasyPay можливо поповнити лише контрактний номер при поповненнях платіжною карткою, випущеною не українським банком.

 
Хто може скористатися поповненням рахунку в режимі онлайн?

Будь-який абонент lifecell незалежно від форми обслуговування (передоплата або контракт), а також абоненти, що використовують віртуальні номери. Скористатися послугою можна як в Україні, так і за її межами через мережу Інтернет.

ДО УВАГИ абонентів, що обслуговуються на умовах договору:

Абоненти, що обслуговуються на умовах договору можуть внести гроші як на загальний рахунок договору, так і на рахунок окремої лінії:

 • для внесення грошей на рахунок окремої лінії необхідно вибрати і заповнити розділ «Номер телефону»;

 • для внесення грошей на загальний рахунок договору потрібно вибрати і заповнити поле «Номер контракту», у цьому разі гроші надійдуть на рахунок вказаного договору.

 
Які банківські платіжні картки можна використовувати для поповнення рахунку в режимі онлайн?

Для поповнення рахунку в режимі онлайн через систему oplata.lifecell.com.ua можливо використовувати картки Visa, MasterCard і Maestro випущені всіма українськими банками, а також банками Азербайджану, Республіки Білорусь, Казахстану та Росії.

Для поповнення рахунку в режимі онлайн через системи ПриватБанк, Portmone.com та EasyPay ти можеш використовувати картки Visa і MasterCard, випущені всіма українськими банками.

Через Portmone.com також приймаються картки класу Cirrus/Maestro.

Через ПриватБанк, EasyPay та Portmone ти також можеш використовувати банківські картки, випущені за кордоном, однак, через EasyPay можливе поповнення лише номерів, що обслуговуються на умовах договору.

Якщо картка випущена в іноземній валюті, то з карти буде списана сума у тій валюті, в якій її видано, а компанія, що обслуговує поповнення рахунку в режимі онлайн, отримає відповідну суму в гривнях, за курсом платіжної системи (приблизно дорівнює курсу НБУ).

 
Що таке CVV2 код?

Код CVV2 знаходиться у полі підпису на зворотному боці твоєї картки та являє собою три цифри після її номера.

Якщо твоя картка не має CVV2-коду, ти можеш дізнатися його у службі клієнтської підтримки банку, що випустив твою картку, за телефоном, надрукованим на зворотному боці твоєї картки.

 
Як можна дізнатися, що гроші перераховано на рахунок?

Твій рахунок буде поповнено протягом декількох хвилин. Ти можеш дізнатися про баланс рахунку:

 • набравши *111#;
 • вибравши Balans у lifecell menu твого телефону;
 • набравши 111.
 
На яку суму можна поповнити рахунок в режимі онлайн?

Через oplata.lifecell.com.ua сума поповнення складає від 1 до 500 грн.

Цілодобову підтримку платежів через oplata.lifecell.com.ua здійснює ТОВ «лайфселл» та АТ «Райффайзен Банк Аваль»:

· з питань неможливості поповнення рахунку з причини негативної відповіді від банка прохання звертатися до банка, який випустив вашу картку;

· з питань неможливості поповнення рахунка з технічних причин, прохання звертатися до контакт-центру ТОВ «лайфселл» за телефонами 0 800 20 5433 - безкоштовно зі стаціонарних, 5433 - з мобільного lifecell;

· з питань проведення платежів (списання коштів з банківських карт) прохання звертатися до АТ «Райффайзен Банк Аваль» за телефонами: 0 (800) 500-738 або 495 91 91 (для м. Києва).

Через EasyPay ви можете поповнити рахунок на будь-яку необхідну тобі суму, але не менше, ніж на 1 грн. Через Portmone.com та ПриватБанк мінімальна сума поповнення – 5 грн.

Діють обмеження на максимальну суму поповнення та кількість операцій. За детальною інформацією звертайся до служби підтримки:


 
Які гарантії безпеки проведення платежів?

Якщо сервіс проведення платежів забезпечує oplata.life.ua  :

·  Відповідальність за проведення платежів  несе АТ «Райффайзен Банк Аваль», на підставі договору інтернет – еквайрингу с компанією ТОВ «лайфселл»;

·  Безпека щодо проведенням платежів, зберігання, обробки,  передачі та управління даними власників платіжних карток забеспечуєстя наявністю у ТОВ «лайфселл» сертифіката PaymentCardIndustryDataSecurityStandard (PCIDSS);

·  АТ «Райффайзен Банк Аваль», надає платникам  цілодобову підтримку з приводу проведення платежів (списання коштів з банківських карток).

Якщо сервіс проведення платежів забезпечує Portmone.com:

 • Portmone.com уповноважена банками надавати таку послугу, і несе всю фінансову та юридичну відповідальність за безпеку проведення платежів.

 • Також ти можеш отримати письмове підтвердження здійснення платежу, яке буде включати всю необхідну інформацію щодо банківського платежу, номеру трансакції і коду авторизації та буде юридичним підтвердженням здійснення платежу. Для цього звернися, будь ласка, із запитом до служби підтримки за телефоном: +38 (044) 200-09-02 або за адресою:support@portmone.com

Якщо сервіс проведення платежів забезпечує ПриватБанк:

 • Високий рівень безпеки забезпечується технологією OTP (One-time Password).

 • Надійність та безпечність платежів підтверджена міжнародними сертифікатами Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

 • Цілодобовий моніторинг платежів клієнтів в режимі on-line.

Якщо сервіс проведення платежів забезпечує EasyPay :

 • Відповідальність за платіж  несе Фінансова компанія "Контрактовий дім", яка має Ліцензію Держфінпослуг на переказ коштів серії АВ №518407 від 28.01.2011

 • Безпека розрахунків забезпечується технологією 3D Secure відповідно до стандартів  Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

 • EasyPay надає платникам  цілодобову технічну підтримку.

Увага!

Використання чужої картки або її реквізитів без дозволу власника вважається шахрайством і переслідується законом. Під час здійснення платіжних операцій фіксується інформація, яку може бути використано для викриття шахрайства і доказу неправомірних дій.

 
Як налаштувати регулярний платіж?

Новинка! Більше не потрібно турбуватися про своєчасне поповнення рахунку! Активуй безкоштовну функцію «Регулярний платіж» через PrivatBank, Portmone.com або EasyPay.

Зробити необхідні налаштування для регулярного списання суми поповнення з твоєї платіжної картки ти можеш:

 • після здійснення поповнення при виборі PrivatBank або Portmone.com

 • в момент здійснення поповнення при виборі EasyPay.

Тобі надається повний контроль над сервісом - активація / деактивація сервісу, реєстрація / заміна платіжних карт, зміна налаштувань (сума поповнення, день та інтервал поповнення).

Послуга не тарифікується. Поповнення без зовнішньої комісії.

Поповнити зараз


 
Як налаштувати автоматичний платіж?

З 14.01.2013 для абонентів lifecell стала доступною нова послуга «Автоплатіж», яка дозволить автоматизувати поповнення рахунку при досягненні мінімальної суми на ньому. Абонентам надається можливість обрати ліміт поповнення, а також суму, на яку буде поповнено рахунок при досягненні цього ліміту (наприклад, якщо баланс абонента становить 3 грн., то рахунок автоматично буде поповнено на 10 грн. і т.д.).

Для активації послуги потрібно набрати з мобільного *115# кнопка виклику, та обрати в меню «Автоплатіж».

Дана послуга доступна через системи Portmone та EasyPay. Для цього необхідно пройти реєстрацію на сайті www.portmone.com.ua, або за коротким номером 4012. Реєстрацію у системі «EasyPay» можна пройти на сайті www.easypay.ua.

Послугу можна активувати для свого номера, а також максимум для п’яти інших номерів.

Номер телефону вказується у форматі 380Х3ХХХХХХХ.

Сума платежу може бути від 1 до 999 гривень.

Сума ліміту, при якому буде здійснюється поповнення, може бути від 1 до 999 гривень. При зарахуванні коштів на рахунок, абонент інформується за допомогою SMS.

В меню «Управління сервісом» ти можеш переглянути список абонентів, для яких було активовано послугу «Автоплатіж», а також переглянути статус послуги для твого номеру та інших номерів.

Платіж проходить в режимі реального часу. Для підтвердження успішності платежу абонент отримує SMS-сповіщення.

Послуга не тарифікується. Комісія при поповненні не знімається.

Безпека всіх транзакцій через "Portmone.com" гарантується сертифікатом стандарту Payment Card Indrustry Data Security Standart (PCI DSS).

Безпека всіх транзакцій через «EasyPay» гарантує Фінансова компанія «Контрактинговий Дом», яка має Ліцензію Держфінпослуг на переказ коштів серії АВ №518407 від 28.01.11. Безпека взаєморозрахунків забезпечується технологією 3D Secure у відповідності до стандартів Verified by Visa та MasterCard SecureCode.


 
Яка комісія стягується з кожного платежу?

При поповненні рахунку через сайт www.lifecell.com.ua та через додаток Mій life:) комісія з платежів не стягується.

 
 

Текст помилки

Коментар

відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту

Увага789789


Если Вы были автоматически перемещены на данную страницу, значит в данный момент Вы используете устаревшую версию Интернет браузера, которая технически больше не поддерживается производителем и порталом lifecell.com.ua