Акція "Доплачуємо за розмови"

Набридло платити за мобільний зв'язок? Відтепер вхідні дзвінки поповнюють твій рахунок!

Отримуй до +50 бонусів в місяць на свій бонусний рахунок за вхідні дзвінки з номерів інших операторів.
Поки ти розмовляєш, твій рахунок поповнюється!


* Деталі акції:

Підключайся до акції та отримуй +35коп/хв за вхідні дзвінки від абонентів інших операторів мобільного зв'язку.

Вартість підключення (авансовий платіж) – 3 грн одноразово з основного рахунку (з ПДФ, без ПФ). 
Максимальний бонус – 50 грн/календарний місяць.

Акція діє для тарифних планів: «Вільний life:)», «Вільний life:) максимум», «Вільний life:)максимум ЗАХІД», «Вільний life:) максимум БЕЗ ПОПОВНЕНЬ» та «life:) без поповнень», «Знову дешевше».

Підключення до акції та нарахування бонусів здійснюється до 31.12.2015 включно на всій території України.

Бонус нараховується за кожні повні 60 секунд вхідного дзвінка з номерів мереж фіксованого зв’язку та інших операторів України, крім life:). За неповну хвилину дзвінка бонус не нараховується.

Бонус нараховується одразу після закінчення вхідного дзвінка та діє протягом 15 днів з моменту нарахування.

Вартість підключення до акції знімається з рахунку як авансовий платіж, який враховує: 1,47 грн – вартість участі в акції, 1,72 грн – вартість отримання бонусів із розрахунку 0,001 (з ПДВ та ПФ) грн за кожні 0,35 бонусів.

При зміні тарифного плану на будь-який інший діючий тарифний план бонуси, що були нараховані за умовами попереднього тарифного плану, не зберігаються. При зміні тарифного плану на тарифний план, не зазначений в переліку тарифів, для яких діє акція - акція та бонуси анулюються.

Акція «Доплачуємо за розмови» та акція «Бонус за вхідні» несумісні. Якщо ти бажаєш користуватись акцією «Доплачуємо за розмови», відключи акцію «Бонус за вхідні».

Відключити акцію «Доплачуємо за розмови»: *141*33#.

 

Як замовити


 
Наберіть зі свого мобільного телефону
*141*33#
 
 

запитання та відповіді

 

Що таке бонусний рахунок?

Кожний абонент має два рахунки: основний рахунок для всіх платежів та бонусний рахунок, на який автоматично нараховуватимуться всі бонуси відповідно до твоїх платежів або сум поповнення рахунку. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонусний рахунок можна використовувати згідно умов використання бонусного рахунку.

 
Умови використання бонусного рахунку

Крім основного рахунку, ти отримаєш спеціальний бонусний рахунок, на який автоматично нараховуватимуться всі бонуси відповідно до твоїх платежів або сум поповнення рахунку. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн за рахунок сплачених абонентом коштів.

Бонусами ти можеш користуватися для оплати дзвінків у мережі lifecell, на номери мережі фіксованого зв'язку, номери мереж інших операторів мобільного зв'язку та міжнародних дзвінків, а також послуг: SMS, MMS, WAP, Доступу до Інтернету, інших послуг від lifecell, окрім послуг контент-провайдерів та послуг міжнародного роумінгу.

Для оплати послуг використовується в першу чергу основний рахунок, і, в першу чергу, використовуються ті кошти, які знаходяться на основному рахунку, які були внесені абонентом. Після використання основного рахунку витрачаються бонуси з бонусного рахунку. Незалежно від умов обслуговування абонентів, строк використання бонусів становить до 30 днів від моменту їх нарахування. Строк використання бонусів, отриманих за допомогою послуги «Переказ балансу», становить 15 днів. Невикористані бонуси будуть анульовані по закінченні встановленого строку. Строк дії бонусів починає свій перебіг з моменту нарахування бонусів, а можливість використання таких бонусів у абонента виникає лише після повного використання грошей з основного рахунку.

Нарахування та наявність на бонусному рахунку абонента 1 бонусу означає виникнення та наявність у цього абонента права на отримання послуг мобільного зв'язку згідно з тарифами, за якими обслуговується абонент, товарів та послуг на суму 1 грн. При цьому товари та послуги, що надаються абоненту із застосуванням бонусів, є сплаченими абонентом за рахунок грошових коштів, нарахованих на основний рахунок абонента, та за рахунок яких на бонусний рахунок абонента були внесені відповідні суми бонусів та які поверненню не підлягають.

Бонуси, які нараховуються на бонусний рахунок абонента, в жодному випадку не є грошовими коштами у прямому розумінні відповідно до чинного законодавства України. У випадку розірвання (відмови від зобов'язань) договору про надання телекомунікаційних послуг, укладеного як у письмовій, так і усній формі (придбання абонентом пакета для підключення та карток поповнення рахунку), бонуси (бонусні гривні) анулюються і за будь-яких умов не повертаються абоненту у вигляді грошових коштів.

Оператор залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/списувати бонуси/анульовувати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з абонентом/клієнтом у разі порушення таким абонентом/клієнтом законодавства України.

 
 
 

Текст помилки

Коментар

відправити відмінити
Ви вибрали занадто багато тексту

Увага789789


Если Вы были автоматически перемещены на данную страницу, значит в данный момент Вы используете устаревшую версию Интернет браузера, которая технически больше не поддерживается производителем и порталом lifecell.com.ua